Základní cena rodinného domu v provedení dle typové dokumentace obsahuje cenu základové desky. Základní cena typové základové desky je včetně hydroizolace, tepelné izolace a betonové podlahy, současně obsahuje inženýrské sítě a částečné terénní úpravy do 3 m od rodinného domu. Podsklepení rodinného domu je kalkulováno individuálně.

Popis a obsah dodávky

Popis standardního provedení specifikuje dodávku nadzákladové části (vrchní stavby) rodinného domu. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace rodinného domu ke stavebnímu řízení v měřítku M 1:100. Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele.

Obvodové stěny

Velkoplošné stěnové obvodové dílce ECObeton CANABA® tl. 100 mm opatřené na vnější straně zateplovacím systémem tl. 150 mm s probarvenou fasádní omítkou.

Vnitřní stěny a stropy

Velkoplošné stěnové a stropní dílce ECObeton CANABA® tl. 100 mm.

Schodiště

Prefabrikované ECObeton CANABA® s nášlapnou vrstvou z PVC. Zábradlí ocelové plné tl. 80 mm s dřevěným madlem opatřeným bezbarvým nátěrem.

Krov a střešní krytina

Impregnovaný dřevěný krov s laťováním a ochrannou difúzní fólií.  Nosnoá konstrukci střechy je tvořena velkoplošnými střešními  dílci ECObeton CANABA® s tepelnou izolací tl. 120 mm. Střešní krytina BRAMAC typ Classic.

Klempířské práce

Veškeré oplechování, okapy, vnější parapety a svody jsou systémové od dodavatele střešní krytiny.

Úpravy povrchů

Vnitřní stěny a stropy v I. NP jsou opatřeny štukovou stěrkou. Stropy a podhledy v podkrovních místnostech jsou obloženy sádrokartonovými deskami.

Okna a vnější dveře

Tříkomorová plastová okna i dveře (vchodové, balkonové, terasové) v bílém provedení s termoizolačním zasklením. Střešní okna dřevěná s tepelně izolačním dvojsklem včetně lemování, velikost a počet je dán typem  RD.

Vnitřní dveře

Plné provedení sapelit, dřevěná obložková zárubeň. Dveře plné, barva bílá, obložková zárubeň v bílé barvě. Kování s povrchovou úpravou dle aktuální nabídky.

Podlahové krytiny

V obytných místnostech, na schodech a na galerii PVC v ceně 200 Kč/m2. V kuchyni, hale je keramická dlažba v ceně 350 Kč/m2 .

Zařizovací předměty

V koupelně a na WC jsou zařizovací předměty – bílé umyvadlo v ceně 1000 Kč, WC kombi bílé včetně sedátka v ceně 3500 Kč. V koupelně je vana bílá v ceně 3300 Kč, umyvadlová baterie stojánková v ceně 1200 Kč, vanová baterie včetně příslušenství v ceně 1700 Kč. Veškeré baterie jsou pákové.

Malby a nátěry

Vnitřní stěny, strop a podhledy jsou opatřeny dvojnásobným nátěrem v bílé barvě. Veškeré vnější dřevěné konstrukce, obložení a zábradlí na balkoně jsou natřeny lazurovacím nátěrem v odstínech dle vzorníku.

Obklady a dlažby

V koupelně a na WC instalovány obklady v ceně 300 Kč/m2 do výše dveřních zárubní (cca 2 m). Provedení na střih hladký, bez vzorů a listel. Keramické dlaždice v kuchyni, koupelně, WC a na chodbě v přízemí také v ceně 300 Kč/m2.

Vytápění a vodoinstalace

Úsporný elektrokotel s přímým ohřevem teplé užitkové vody. Regulace výkonu kotle se provádí na kotli nebo prostorovým termostatem umístěným v obývacím pokoji. Rozvod ústředního topení je proveden z měděných trubek. Vytápění zajišťují plošné oceloplechové radiátory v barvě bílé opatřené regulačními hlavicemi. Ohřev teplé užitkové vody v koupelně je zajištěn zásobníkem s elektroohřevem o kapacitě 120 l. Vnitřní rozvody vody jsou provedeny z plastových trubek.

Elektroinstalace

Napěťová soustava 400/230 V TN-C-S, 50 Hz. Vyústění elektropřívodů v domovní rozvodnici (nástěnná plastová). Vnitřní rozvody provedeny měděnými kabely v dutinách stavebních konstrukcí, spínače a zásuvky bílé barvy, světelné vývody ukončeny svorkovnicí.

EZS – Elektronické zabezpečovací signalizace (Alarm)

Dům je vybaven standardně přípravou pro alarm. Celé zabezpečovací zařízení bude možné po instalaci ovládat i na dálku přes aplikaci v mobilním telefonu nebo tabletu a připojit jej na bezpečnostní centrum.

Kuchyňská linka

Standardně nejsou naše domy vybaveny kuchyňskými linkami v ceně cca 160.000,- Kč, jako v případě domů Uno City. Volba vzhledu a výběr spotřebičů je pak samozřejmě plně na Vás.

Poznámka

Popis standardního provedení je platný pro smlouvy o dílo uzavřené od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017.  Případné změny uvedených materiálů a vybavení (např. z důvodu technického vývoje nebo změny výrobního sortimentu dodavatelů) jsou ze strany prodejce vyhrazeny.