Popis základních Standardů vybavení rodinných domů ALLEGRO

 

Základní cena rodinného domu (Bytové jednotky) ve standardním provedení dle typové dokumentace obsahuje základovou desku, která je včetně hydroizolace, protiradonové izolace a betonové podlahy, obsahuje napojení na inženýrské sítě. V ceně jsou základní terénní úpravy do vzdálenosti 1.5 m od obvodu domu. Boční ploty s podezdívkami, připraveno na oplocení, zadní oplocení sloupkové

Popis a obsah dodávky RD (BJ) na dodělání

Popis standardního provedení specifikuje dodávku nad základové části (vrchní stavby) rodinného domu/Bytové jednotky v základním provedení. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace rodinného domu ke stavebnímu řízení v měřítku M 1:100. Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele.

Obvodové stěny

Velkoplošné stěnové dílce ECOwood OVELOS® tl. 150 mm opatřené na vnější straně zateplovacím systémem tl. 150 mm s probarvenou fasádní omítkou.

Vnitřní stěny a stropy

Velkoplošné stěnové a stropní dílce ECOwood OVELOS®  tl. 80 – 150 mm, s vnitřní izolací a zaklopení SDK (sádrokartonovými deskami).

Schodiště

Interiérové schodiště v provedení borovice/buk, o šíři 90 cm ve tvaru 1/4 lom bez podstupnic, bočnice 40mm se sloupem a hlavicí 80 mm, madlo, sloupky,  s povrchem tvrdý olej a vosk.

Klempířské práce

Veškeré oplechování, okapy, vnější parapety a svody jsou provedeny z ošetřeného titanzinkového plechu bez nutnosti další dodatečné úpravy nebo systémové od dodavatele střešní krytiny.

Krov a střešní krytina

Impregnovaný dřevěný krov s laťováním a ochrannou difúzní fólií. BRAMAC typ Classic Protector Plus.

Vnitřní dveře – Plné vnitřní dveře Sapelit v bílé barvě, dřevěná obložková zárubeň, kování s povrchovou úpravou nikl.

Okna a vnější dveře

Pětikomorová plastová okna i dveře (vchodové, balkonové, terasové) v bílém provedení s termoizolačním zasklením. Střešní okna dřevěná s tepelně izolačním dvojsklem včetně lemování, velikost a počet dle typu RD.

Úpravy povrchů – Povrchy obloženy sádrokartonovými deskami.

Podlahové krytiny – V celém přízemí keramická dlažba (KD) v seně 450,- Kč/m2 o rozměrech 50×50 cm, chodba ve 2. NP a koupelna KD. Ostatní PVC v ceně 400,- Kč/m2.

Zařizovací předměty – V koupelně a na WC bílé umyvadlo v ceně 1.490,-Kč, WC kombi včetně sedátka 5.200,- Kč. V koupelně bílá vana v ceně 4.980,- Kč, umyvadlová baterie stojánková v ceně 1.980,- Kč, vanová baterie s příslušenstvím v ceně 2.490,- Kč. Veškeré baterie pákové, připojení pro automatickou pračku a myčku včetně odpadu, vývod pro zahradní ventil na vnější stěně domu.

Obklady, Dlažby – V koupelně a na WC instalovány obklady v ceně 400,- Kč/m2 do výše dveří (cca 205 cm), provedení na střih hladký, bez listel a vzorů. Keramická dlažba v celém přízemí a na galerii ve 2. NP v ceně 470,- Kč/m2. Provedení na střih hladký, bez listel a vzorů.

Malby a Nátěry – Vnitřní stěny, stropy a podhledy jsou natřeny dvojnásobným nátěrem v bílé barvě otěruvzdorným Primalex Plus v bílé barvě. Dřevěné konstrukce a zábradlí jsou natřeny nátěrem dle aktuální nabídky dodavatele.

Vytápění – Úsporný elektrický kotel 9 kW s regulací výkonu kombinovaný s přímím ohřevem teplé užitkové vody. V přízemí podlahové vytápění v 1. NP, ve 2.NP celoplechové radiátory v bílé barvě s termostatickou hlavicí. V koupelně radiátorový žebřík.

Vodoinstalace – Vnitřní rozvody vody jsou provedeny z plastových trubek.

Elektroinstalace – Napšťová soustava 400/230V TN-C-S, 50Hz.  Vyústění elektropřívodů v domovní rozvodnici. Vnitřní rozvody provedeny měděnými kabely v prostoru pod SDK, spínače a zásuvky bílé barvy, světla dle aktuální nabídky dodavatele.