ROZSAH DODÁVKY BJ NA KLÍČ

Bytové jednotky na par.č. 540/58 v k.ú. Ládví

Uvedené ceny jsou platné pro Českou republiku, pro smlouvy o dílo uzavřené v období od 1.12.2020 do 31.12.2021 a jsou uvedeny včetně DPH v zákonné výši.  Základní cena rodinného domu (Bytové jednotky) ve standardním provedení dle typové dokumentace obsahuje též cenu základové desky, která je včetně hydroizolace, protiradonové fólie, tepelné izolace a betonové podlahy, obsahuje napojení na inženýrské sítě. V ceně jsou základní terénní úpravy do vzdálenosti 1.5 m od obvodu domu.

Popis a obsah dodávky RD (BJ) na klíč

Popis standardního provedení specifikuje dodávku nadzákladové části (vrchní stavby) rodinného domu v základním provedení. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace rodinného domu ke stavebnímu řízení v měřítku M 1:100. Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele.

Popis základních Standardů vybavení rodinných domů UNO City … (bez domluvy s dodavatelem). Základní cena rodinného domu (Bytové jednotky) ve standardním provedení dle typové dokumentace obsahuje základovou desku, která je včetně hydroizolace, protiradonové izolace a betonové podlahy, obsahuje napojení na inženýrské sítě. V ceně jsou základní terénní úpravy do vzdálenosti 1.5 m od obvodu domu.

Obvodové stěny

Velkoplošné stěnové dílce ECObeton CANABA® tl. 100 mm opatřené na vnější straně zateplovacím systémem tl. 150 mm s probarvenou fasádní omítkou.

Vnitřní stěny

Velkoplošné stěnové a stropní dílce ECObeton CANABA® tl. 80 mm. Jsou provedeny ze skeletového systému.

Stropy

U RD v provedení City tvoří nosnou konstrukci střechy velkoplošné střešní dílce ECObeton CANABA® s tepelnou izolací tl. 120 mm. Střešní krytina BRAMAC typ Classic Protector Plus.

Klempířské práce

Veškeré oplechování, okapy, vnější parapety a svody jsou provedeny z titanzinkového plechu bez nutnosti další dodatečné úpravy nebo systémové od dodavatele střešní krytiny platných pro RD UNO City.

Krov a střešní krytina

Strop v podkroví je zvukově a tepelně izolován minerální vatou  tl. 190 mm, šikmina střechy je tepelně izolována minerální vatou  tl. 240 mm.

Schodiště *

Prefabrikované ECObeton CANABA® s nášlapnou vrstvou z keramické dlažby. Zábradlí ocelové.

Vnitřní dveře *

Interiérové dveře Sapeli Elegant Komfort, CPL Buk Struktur plné/prosklené Kůra čiré, zárubně obložkové ve stejném dekoru jako dveře, panty Satén, kování Twister včetně klik a zámků.

Okna a vnější dveře

Pětikomorová plastová okna i dveře (vchodové, terasové) v bílém provedení s termoizolačním dvojsklem. Velikost a počet dle typu RD a jeho vydanou a schválenou projektovou dokumentací.

Podlahové krytiny, dlažby *

V přízemí (1.NP) v obývacím pokoji/hale, kuchyni, chodbě, hobby místnosti a koupelně s WC, chodech, Galerii a koupelně (2.NP) je keramická dlažba v ceně 550 Kč/m2 včetně soklu. V patře (2.NP) v obytných místnostech PVC v ceně 500 Kč/m2.

Zařizovací předměty *

V koupelnách/WC jsou zařizovací předměty – bílá dvouumyvadlová skříňka z litého mramoru Naturel Pavia Way, 2 kusy WC kombi bílé Vitra Shift včetně sedátka Softclose, vana bílá Kaldewei STACY 170x75cm, dvě umyvadlové baterie stojánkové GROHE Euroeco, vanová baterie včetně příslušenství GROHE Euroeco, zrcadlo s LED osvětlením a vyhříváním Naturel  Ilux 120×70 cm, sprchový kout čtvercový 80x80cm TEX v lesklém chromu, sprchový systém Optima s termostatickou baterií v barvě chromu, rohové umývátko Jika 45×45 cm.

Obklady *

Keramické obklady jsou uvažovány v koupelnách, vybavených vždy WC. Obkladový materiál v ceně 600 kč/m2, obklady včetně nainstalovaných listel, obklady do výšky 2050 mm.

Malby

Výmalba včetně základního penetračního materiálu provedena v bílé barvě, vnitřní stěny, strop a podhledy jsou opatřeny dvojnásobným nátěrem.

Nátěry

Veškeré vnější dřevěné konstrukce, obložení a zábradlí na balkoně jsou natřeny lazurovacím nátěrem v odstínech dle firemního vzorníku.

Vytápění a Vodoinstalece

Úsporný elektrický kondenzační kotel a nainstalovaným zásobníkem s elektroohřevem o kapacitě 160 l s přímým ohřevem teplé užitkové vody. Regulace výkonu kotle se provádí na kotli nebo prostorovým termostatem umístěným v obývacím pokoji. Rozvod ústředního topení je proveden z měděných trubek. Vytápění zajišťují plošné oceloplechové radiátory v barvě bílé opatřené regulačními hlavicemi.

Kanalizace

Odpadní potrubí vnitřní je provedeno z HT systému, ležatá kanalizace je provedena z KG systému.

Elektroinstalace

Napěťová soustava 400/230 V TN-C-S, 50 Hz. Vyústění elektropřívodů v domovní rozvodnici (nástěnná plastová). Rozvody provedené v mědi. 2x zásuvky na pokoj, jeden vypínač na pokoj, v obýváku a kuchyni zásuvky o 3 více. Vyvedení televizního a rozhlasového kabelu do obývacího pokoje. Základní svítidla na chodbách, technické místnosti, v provedení LED Vnitřní rozvody provedeny měděnými kabely v dutinách stavebních konstrukcí, spínače a zásuvky bílé barvy, světelné vývody ukončeny svorkovnicí

Venkovní stavby a úpravy

Pozemek bude oplocen, po delších stranách s podezdívkou, pletivo poplastované zelené 140-180 cm (po dohodě a dle estetického vzhledu), oddělení pozemku poplastovaným pletivem se sloupky 150-160 cm (po dohodě a dle estetického vzhledu) a vyrovnán, terasa s dlažbou cca 8 m2 u vstupu do zahrady z domu francouzskými dveřmi.

*poznámky:

Zábradlí u schodiště bude specifikované podle aktuální nabídky dodavatele, stejně tak u vnitřních dveří jsou nadstandardních dveře dle aktuální nabídky a výběru klienta, u ostatního vybavení se jedná v přehledu spíše o stanovení ceny za materiál.

Případné změny uvedených materiálů a vybavení (např. z důvodu technického vývoje nebo změny výrobního sortimentu dodavatelů) jsou ze strany zhotovitele – společnosti BENNEX.